top of page
Ara

Başlığınız: Spor Tesislerinde Sistem Kurulumu

Örnek Başlıklar: Spor Tesislerinde sürdürülebilir bir sistem kurmak ve yönetimini sağlamak için spor yöneticilerinin bilmesi, yürütmesi gereken 10 konu


Spor Tesis ve Stüdyolarında Doğru Sistem ile Maksimum Ciroya Ulaşın.

Yazınızın konusunu kısa ve akılda kalıcı bir başlık ile tanıttığımıza göre artık giriş paragrafınızı yazabilirsiniz. Bu, okurlarınızın dikkatini çekmek için bir fırsattır. Neden bu konu hakkında öneri verebilecek en iyi kişi olduğunuzu açıklayabilir, konu hakkında kendi deneyiminizi yansıtan kişisel bir hikaye paylaşabilir ve/veya yararlı ipuçlarınızı uygulayarak kaçınılabilecek sık yapılan hataları vurgulayabilirsiniz.


Aşağıya ipuçlarınızı eklemeden önce, paragrafınızı özetleyen veya ipuçlarınıza güzel bir geçiş sağlayan son bir cümle girin.


İpucu #1 - Okurların ilgisini hemen çekin


İlk ipucunuz dikket çekici olmalı. Böylece okurlarınız yazınızı okumaya devam eder.


Yazınızın düzgün görünmesi için her ipucunun başlığını Başlık 2'ye göre biçimlendirin.


İpucu #2 - Daha fazla bilgi verin


Devamındaki ipuçları daha ayrıntılı olmalı ve daha fazla bilgi vermelidir. Kısa olmalarına ve konudan sapmamalarına dikkat edin. Örneğin, nasıl blog yazılacağı hakkında bir yazı yazıyorsanız, şöyle bir ifade ekleyebilirsiniz: "Ne sıklıkta blog yazmak istediğinize karar verin. Gerçekçi olun. Ayda iki defa mı yazabileceğinizi düşünüyorsunuz? O zaman ayda bir kez yazma kararını alın ve sözünüzü tutun.".


"İnandırıcılık düzeyini arttırmak için yazınıza uzmanlardan alıntılar ekleyin." – SEO Uzmanı

İpucu #3 - Kişisel bilgiler verin


Kişisel bilgilerinizi ve örnekleri eklemekten çekinmeyin. İnsanlar size ya da sitenize kendini ne kadar yakın hissederse okurlarınızla o kadar fazla bağlantı kurabilirsiniz.


İpucu #4 - Değişiklik iyidir


Her seferinde farklı blog biçimleri deneyin. Bir ay, gün içinde neler yaptığınızı anlatın, ardından Nasıl Yapılır ya da Soru-Cevap gibi bir biçim deneyin. Başlangıçta size yardımcı olacak birçok şablon var.


İpucu #5 - Kapanışınız iyi olsun


Son ipucunuz, yazınızın sonucuna bağlanır. Örneğin, "Son olarak, SEO hakkında biraz bilgi sahibi olmak, blogunuzun başarılı olmasında çok önemli bir rol oynayabilir. Rehberimizde SEO hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz." Ardından, buraya rehberinize giden bir bağlantı eklemeyi unutmayın.


Kapanış Metni Eklemeyi Unutmayın


Kısa olmasına dikkat edin. Ana mesajınızı tekrarlayın ve okurlarınızdan şimdi ne yapmalarını istediğinizi yazın. Hemen Alın, Buraya Tıklayın, Bunu Okuyun gibi yönlendirmeler sunun ve bunlara bağlantılar ekleyin. Ayrıca, okurları yazınızın altına yorum yapmaya da davet edebilirsiniz.

6 görüntüleme

コメント


bottom of page